Movies
Ratings
45
Attila MarcelRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 2.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5- The CureRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0