Titles you rated
Tough as IronRated ★ 1.0
Heart Is 2Rated ★ 2.5
The CatRated ★ 1.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The CallRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 3.0
PainedRated ★ 1.0
Thread of LiesRated ★ 1.5
Romantic DebtorsRated ★ 1.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 0.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 2.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 1.0
RedRated ★ 2.0
My WayRated ★ 2.0
Love On-AirRated ★ 2.0