Movies
Ratings
172
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
StardustRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5