Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ElioRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Devils StayRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.0
Montmartre de PapaRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 1.5
WishRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.5