Movies
Ratings
800
MaterialistsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5