Series
Ratings
199
Breaking BadRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 2.0
Pachinko Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Beatles: Get BackRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Amy Bradley Is MissingRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0