Series
Ratings
32
Full Dive: This Ultimate Next-Gen Full Dive RPG is Even Shittier than Real Life!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Joseon SurvivalRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 5.0