Movies
Ratings
135
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
The HostRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0