Movies
Ratings
57
PaddingtonRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0