Titles you rated
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 1.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
MashleRated ★ 2.0
Pretty Rhythm: Aurora DreamRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5