Series
Ratings
93
SomebodyRated ★ 2.0
The I-LandRated ★ 3.0- All About My Rival in LoveRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0