Series
Ratings
19
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.0- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5