Series
Ratings
90
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Yo-Kai WatchRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0- Gag ConcertRated ★ 3.5
- 영화가 좋다Rated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 3.5
Mom's Diary: My Ugly DucklingRated ★ 1.0- Sister's Slam DunkRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0