Movies
Ratings
1392
La La LandRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
First StrikeRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
SaharaRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
The MedallionRated ★ 4.0
Dragon BladeRated ★ 2.5
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.5
SnitchRated ★ 3.5
2 GunsRated ★ 4.0