Titles you rated
BargainRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
White NightRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0