Titles you rated
XO, Kitty Season 3Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 2.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 2.0
S LineRated ★ 2.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 2.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0