Series
Ratings
120
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5- Oh! Mikey!Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0