Movies
Ratings
88
The FallRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0