Series
Ratings
32
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.5
UsokonRated ★ 3.5
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Renai MangakaRated ★ 4.0