Movies
Ratings
615- Whispering WaterRated ★ 1.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
BakudanRated ★ 3.5
The Keeper of the Camphor TreeRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Warriors of the DawnRated ★ 1.5
Fall in Love at First KissRated ★ 1.0- PilotRated ★ 2.5