Series
Ratings
268
A Condition Called LoveRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0