Movies
Ratings
25
Peppermint CandyRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
TuskRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5