Series
Ratings
45
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5