Titles you rated
- 마지스카 학교 2Rated ★ 3.5
- 마지스카 학교 1Rated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
To Be Hero XRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
HildaRated ★ 4.0
HildaRated ★ 4.5
The Owl House Season 2Rated ★ 5.0
The Owl House Season 1Rated ★ 4.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.5
Over the Garden WallRated ★ 5.0- The Case Study of VanitasRated ★ 3.5
The Case Study of VanitasRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Gravity Falls Season 2Rated ★ 4.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0