Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5