Titles you rated
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Boys's AbyssRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Doctor SlumpRated ★ 2.5