Series
Ratings
52
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5