Titles you rated
The Dragon PrinceRated ★ 3.0
The Dragon PrinceRated ★ 3.0
The Dragon PrinceRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Wizards: Tales of ArcadiaRated ★ 2.5
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 3.0
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 2.5
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0