Movies
Ratings
69
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0- In Our DayRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0