Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 3.5
Full PlateRated ★ 4.0
AmoebaRated ★ 2.5
Rangga & CintaRated ★ 2.5
DreamsRated ★ 3.0- WaterdropRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0