Series
Ratings
426
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Mr. BrideRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0- The Catstody WarRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
Find YourselfRated ★ 3.0- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 3.0
AbyssRated ★ 1.5
Law SchoolRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Potato LabRated ★ 2.5- The Time of FeverRated ★ 2.5
Again My LifeRated ★ 1.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.0