Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5