Series
Ratings
25
Sex/Life Season 1Rated ★ 1.5- The Suite Life of Zack & Cody Season 1Rated ★ 3.5
- Good Luck Charlie Season 1Rated ★ 2.5
Phineas and FerbRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 0.5
Love and AnarchyRated ★ 4.0
VictoriousRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5