Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0