Titles you rated
Father of the BrideRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 1.0
The Legend of Paul and PaulaRated ★ 2.5
Everything You Always Wanted to Know About Sex *But Were Afraid to AskRated ★ 3.5
Bullets Over BroadwayRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 1.0
Shadows of Forgotten AncestorsRated ★ 3.5- The Great Chef: Peking RestaurantRated ★ 1.5
Blue VelvetRated ★ 4.5
Love and DeathRated ★ 4.0
Man on the MoonRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
Lancelot of the LakeRated ★ 4.0
Scenes from the Life of Andy Warhol: Friendships and IntersectionsRated ★ 3.5
Being ThereRated ★ 4.0
Dinner for OneRated ★ 2.5
SleeperRated ★ 4.0- HumintRated ★ 1.5