Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5