Series
Ratings
16
KarmaRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
Dynamite KissRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Offline LoveRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 1.5