Titles you rated
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0- Reset LifeRated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
Love You Seven TimesRated ★ 3.0
White Cat LegendRated ★ 4.5
Melody of Golden AgeRated ★ 4.5
Love in PavilionRated ★ 2.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 5.0
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 5.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 5.0
Jack O' FrostRated ★ 3.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 4.0- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 4.5
Eien no KinoRated ★ 5.0
Night DoctorRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Ya Boy Kongming!Rated ★ 3.5