Series
Ratings
12
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Queen of the RingRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0