Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
AmourRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 2.0
FluRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 2.0
Mars Attacks!Rated ★ 1.0
Two CopsRated ★ 2.0
PredatorRated ★ 4.0