Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.0
Surely TomorrowRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0