Movies
Ratings
726
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0