Titles you rated
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Love Live! Superstar!!Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
The UntamedRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0