Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5- Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5