Series
Ratings
24
Dear RadianceRated ★ 3.0
K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 3.5
K-foodie meets J-foodie Season 4Rated ★ 3.5
Just a bit EspersRated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 3.0
Eating Rice and Announcing FlowersRated ★ 2.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
료마전Rated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.0
No Side GameRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 3.5
OokuRated ★ 2.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.0
How do you like Wednesday?Rated ★ 4.0
Lady Gucci: The Story of Patrizia ReggianiRated ★ 2.5
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 4.0- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 3.5