Movies
Ratings
2706
Drive My CarRated ★ 2.5- Les Uns et Les AutresRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 2.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Electric StateRated ★ 5.0