Titles you rated
Watashi no Ojisan: WataojiRated ★ 4.5- The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part2Rated ★ 3.5
Management of Novice AlchemistRated ★ 2.0
I've Somehow Gotten Stronger When I Improved My Farm-Related Skills.Rated ★ 1.5
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
With a Fogie Reincarnated as a Pretty Fantasy GirlRated ★ 4.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 4.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.5- Forgotten SeasonRated ★ 4.5
Banished From the Hero's Party, I Decided to Live a Quiet Life in the CountrysideRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Star of the UniverseRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part1Rated ★ 2.5
Trapped in a Dating Sim: The World of Otome Games is Tough for MobsRated ★ 3.0- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 3.5
- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 2.5
Eden of the EastRated ★ 4.0