Titles you rated
Duck ButterRated ★ 1.0
Moonlit WinterRated ★ 1.5
The PromRated ★ 2.0
Ride or DieRated ★ 1.5
CarolRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 0.5
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.5
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.0