Titles you rated
I'll Become a Villainess That Will Go Down in History: The More of a Villainess I Become, the More the Prince will Dote on MeRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Cursed in LoveRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Unhandy HandymanRated ★ 4.0- CasheroRated ★ 3.5
- 태풍상사Rated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.0
Dr.ChocolateRated ★ 4.0