Movies
Ratings
496
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0